Ginger design

hv210431.jpg

Zakázkovou výrobou nábytku a příslušenství se zabývám od roku 2005. Snažím se obsáhnout více stylů, jelikož dnešní doba nabízí všehochuť "módních trendů " - od stylu retro až po vysokou modernu. Každému se líbí něco jiného, každý se cítí dobře v něčem jiném. Nabízím truhlářské výrobky jako kuchyňské linky, vestavěné stěny a skříně, vybavení dětského pokoje, schodiště, zařízení prodejen a restaurací nebo kancelářský nábytek.

Pomocí moderní technologie, přírodních, ekologicky nezávadných materiálů, povrchové úpravy s dlouhou životností vytvářím kvalitní a ekologické výrobky. Rád uspokojím vaše individuální představy, ať už se týkají originálních dveří nebo atypických interiérů. Hlavním cílem je spokojenost zákazníků a dodávka kvalitních, esteticky hodnotných a ekologických výrobků a především to, aby vám bylo doma nebo v kanceláři útulně.

Jsem přesvědčen, že základním pilířem pro nábytkářství a interiér je odjakživa především dřevo. Je to přírodní materiál velké rozmanitosti a spoustou skvělých vlastností, které nás v mnohém přežije. Je osobité a má své kouzlo, vůni i zvuk.

Dřevo je stálé a nikdy nevyjde z módy.

Moje snaha je nábytek dělat jinak - aby byl osobitý a odpovídal přesně vašim představám. Chci se lišit od diskontních nábytků, které jsou sériové výroby. A pokud už vyrábím z náhražek, jsem rád, když alespoň jako skutečné dřevo vypadá a vybírám materiály, které vynikají kvalitou.

Realizaci zakázek řeším komplexně, tedy od konzultace a grafického návrhu až po montáž ve vašem domě, bytě či firmě. Předností je kvalita, individuální přístup a rozumné ceny. Jsem si jist, že vám mám co nabídnout. Přesvědčit se o tom můžete v galerii, která obsahuje pouze část mé práce, různých stylů na přání zákazníků!

Věřím, že Vám vyjdu vstříc, Vašim představám a snům a váš domov či kancelář bude tím pravým útočištěm, kde budete rádi... Neváhejte mě kontaktovat, rád vám poskytnu odbornou pomoc a zpracuji zdarma cenovou nabídku.

Jan Zázvorka